SHOWBIZ

Konfirmohet ribashkimi i Sarës dhe Atdheut.

Ata kanë nisur ta ndjekin sërish njëri-tjetrin në Instagram e kjo do të thotë se marrëdhëniet mes tyre janë rregulluar sërish.

Tanimë nuk ka dyshime, dyshja janë rikthyer bashkë dhe këtë e ka konfirmuar vetë autorja Olsa Muhameti.

“Me çiftin në fuqi të Për’puthen”, shkruan Olsa në një foto të publikuar në InstaStory krah Atdheut dhe Sarës gjatë turit në Shkodër duke konfirmuar njëherë e mirë bashkimin e tyre.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top