SHOWBIZ

‘Kqyrni shok’ nga Xhela Abazi dhe Koki Surle

Pas bashkëpunimit të suksesshëm për festat ‘Gëzuar 2022’ të
Xhela Abazi & Merita Latifi & Koki Surle si duket dyshja
Xhela & Koki Surle janë përshtatur shumë mirë në bashkëpunim dhe sjellin projektin e dytë së bashku.

Kënga është mjaft ritmike ashtu siç di Koki Surle të bëjë dhe përmbanë tematik sociale ‘Kqyrni Shok’.
U prit e u klikua mjaft mirë qysh në orët e para të publikimit.
Ne i urojmë shumë suksese dyshes!

Dëgjojeni edhe ju duke klikuar në linkun e mëposhtëm!
Këngë që nuk duhet humbur pa e dëgjuar…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top