SHOWBIZ

Krenar Krasniqi publikon projektin e ri.

Këngëtar i njohur për zërin dhe sukseset e tij Krenar Krasniqi disa ditë më parë përmes rrjetit social Instagram kishte paralajmëruar që së shpejti do të sjellë një projekt të ri.

Gjatë ditës së sotme ai ka publikuar këngën e tij më të re që titullohet “Godit“e cila u lansua me videoklip.

Muzika dhe orkestrimi u realizua nga Labinot Mezini,për videoklipin u përkujdes Time pictures,për tekstin Kreshnik Avdiu dhe u publikua nga kanali zyrtar i Baresha Music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shpresojmë të ju pëlqej dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top