SHOWBIZ

Kriset lidhja mes Robertit dhe Norës?

Këngëtari i njohur, Robert Berisha bëri me dije pak ditë më parë se tashmë është një lidhje. Ai thuhet se është në një romancë me bukuroshen Laureta Maqedonci.

Mirëpo, thuhet se lidhja e re e Robertit ka “krisur” marrëdhënien e tij me Nora Istrefin. Tashmë ata të dy nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Ende nuk dihet nëse ky veprim i tyre ka lidhje me dashurinë e re të Robertit.

Pak ditë më parë, ishte vetë Roberti ai që tha se tashmë ndihet i lumtur. Gjithashtu,ai tha se prej vitesh i është përkushtuar vajzës dhe karrierës së tij.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top