SHOWBIZ

Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi së shpejti me projekt të ri.

Këngëtarja e njohur Kumrije Mustafa në bashkëpunim me këngëtarin Besim Krasniqin së shpejti do të sjellin një projekt të ri që do të jetë shumë më ndryshe se herave tjera.

Projekti i tyre i fundit i titulluar “Vjehërr mos u anko” ka bërë bujë të madhe ku ka arritur afro 2 milion klikime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top