SHOWBIZ

Kush është këngëtarja shqiptare që Cristiano Ronaldo ndjek në “Instagram”?

Cristiano Ronaldo, një ndër futbollistët më të suksesshëm në historinë e futbollit, Ai është edhe sportisti më i ndjekur në rrjetin social “Instagram” me afro 300 milionë ndjekës.

Ajo që ka rënë në sy të  fansave të tij dhe jo vetëm është fakti se i ndjek vetëm 476 persona dhe një prej tyre është këngëtarja shqiptare.Bëhet fjalë për artisten e suksesshme, Rita Ora, e cila ka plot 16 milionë ndjekës, mes tyre dhe portugezi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top