SHOWBIZ

Kush i ka vjedhur zemrën Azetit?

Reperi i njohur shqiptar,Azet, i cili jeton dhe vazhdon karrierën e tij në muzikë në Gjermani, së fundmi i është drejtuar Prishtinës.

E mesa duket, këtë radhë ai nuk erdhi i vetëm sepse sipas “Prive” ai ishte i shoqëruar me të dashurën e tij Kaltrina Konxheli, e cila nuk është pjesë e showbiz-it dhe nuk njihet nga publiku.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top