SHOWBIZ

Kush po kopjon idejen e Vesa Smolica ?

Kush po kopjon idejen e Vesa Smolica ?

Pandemia coronavirus ka bërë që artistët shqiptarë të jenë më kreativë sa i përket realizimit të projekteve të tyre..

Porse, ideja e saj duket të jetë kopjuar. Kështu të paktën duket përmes një postimi që ajo e ka bërë në profilin e saj në Instagram, duke se theksuar se kjo nuk është e gjitha, pasi shumë gjëra të reja nuk janë shpalosur ende.

Kënga do të jetë në bashkëpunim me kitaristin Faton Macula, ndërsa këngëtarja ua kishte treguar më herët idenë fansave të saj.

“Dëgjova që më kanë vjedhur idenë e videoklipit në mungesë talenti dhe futjes në funksion të trurit për ide inovatore. Kopjues të këqij, sepse fatmirësisht e gjithë ideja nuk është shpalosur ende. Tash e keni vulosur që jeni duke më përcjellë me vëmendje në çdo hap, veçse nuk bëni zë. Ju dua fansa”, ka qenë shkrimi i Vesës.

Përmes këtij projekti, këngëtarja ka ndër mend që në klipin e ri të shfaqë copëza videosh nga njerëzit e zakonshëm të realizuar në këto ditë karantine.

Burimi:Telegrafi//

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top