SHOWBIZ

Kushtrim Kelani dhe Engjellusha Salihu sjellin projektin e ri

Kushtrim Kelani dhe Engjellusha Salihu,dy këngëtarë shumë të suksesshëm dhe të dashur për publikun kanë bashkuar forcat dhe kanë sjellur projektin e tyre më të ri.

Nuse”,titullohet kënga e re dhe padyshim që do të jetë hiti i kësaj vere.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top