SHOWBIZ

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë fejuar dhe po martohen?

Fansat mendojnë se Kylie Jenner dhe Travis Scott janë fejuar po martohen këtë vit, pasi zbuluan disa “të dhëna” të mundshme në internet. Marrëdhënia e Jenner dhe Scott raportohet të jetë më e fortë se kurrë që nga lindja e fëmijës së tyre të dytë. Tani fansat mendojnë se fustani që Kylie veshi në ‘Met Gala’ nuk do të jetë fustani i vetëm i nusërisë që ajo do të veshë këtë vit.

Nuk ka asnjë njoftim zyrtar për fejesë nga çifti por duke pasur parasysh se sa të mirë janë ata të dy në mbajtjen private të shtatzënive, lindjeve dhe emrave kur duan, është e mundur që të mbahet dhe një martesë e fshehtë.

Fansat mendojnë se Kylie Jenner bëri një festë beqarie këtë javë. Të mërkurën, më 20 korrik, Kim Kardashian postoi një video në ‘storyn’ e saj në Instagram, të cilën Jenner e ndau edhe në TikTok. Motrat u panë për darkë dhe pije me dy miqtë më të mirë të Khloe Kardashian dhe Jenner, Stas Karanikolaou dhe Yris Palmer. Ajo që tërhoqi vëmendjen e fansave ishte se Jenner kishte veshur të gjitha të bardha, ndërsa të pranishmit e tjerë ishin me veshje tërësisht të zeza.


Një llogari e rreme që pretendonte se ishte Mason Disick pretendonte se Kylie dhe Travis po martoheshin. Megjithatë, Kourtney Kardashian shpejt mbylli thashethemet duke postuar në Twitter se llogaria nuk është në pronësi të djalit të saj.

Gjithashtu është zbuluar regjistri i supozuar i dasmave të Kylie Jenner dhe Travis Scott.

Dasma e supozuar është vendosur të zhvillohet më 10 dhjetor 2022, sipas listës në një faqe interneti ‘Scully & Scully’. Duke postuar gjetjet e tyre të Kardashian, një fans ndau një lidhje me një regjistër dasmash të titulluar  “MOTHER GOOSE and CACTUS JACK’s Registry”. Siç vunë në dukje fansat, Jenner ka ndarë video me vajzën e saj në të cilat ajo i referohet vetes si “Mommy Goose” ndërsa Stormi është “Baby Goose”.

‘Cactus Jack’ është emri i markës diskografike të Travis Scott. URL-ja për regjistrin gjithashtu përfundon me “jackgoose1”. Emri i vërtetë i Scott është Jacques Webster, kështu që Jack mund të jetë gjithashtu një pseudonim që ai përdor.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top