SHOWBIZ

Kylie Jenner zbulon dhuratën e saj më të mirë për ditëlindjen ndërsa mbush 23 vjeç.

Sot modelja e famshme Kylie Jenner mbushë 23 Vite dhe në një moshë kaq të re sukseset e saj arri majat.

Duke filliuar nga ” Reality Show ” KUWTK ” Keeping Up With The Kardashians ” deri tekë marrja pjesë në klipin e muzikës të reperes Cardi B dhe Megan The Stallion.

Ajo ka dhe shum koh përpara saj dhe kush e di se ku do ta qojnë rrugë ne suksese tjera.

Se fundmi ajo ka postuar në faqen e saj të Instagramit një foto me vajzën e saj Stormi ku Kylie e quan atë dhurata më e mir e të gjitha kohërave.

Foton mundë ta shihni më poshtë.

View this post on Instagram

the best gift of all 🖤

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top