SHOWBIZ

Ledri dhe Capital T refuzojnë të bashkëpunojnë me Fifin.

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi gjatë karrierës së saj ka sjellë një serë bashkëpunimesh me emra të njohur.

Por si duket, jo gjithmonë artistët e kanë pranuar të bëjnë duete me të, sikurse edhe dy reperët e njohur.

E ftuar në “NIN”, Fifi ka treguar sot se të dy, veç e veç, i ka ftuar në bashkëpunime pak kohë më parë dhe të dy e kanë refuzuar duke u justifikuar me faktin se po lançojnë albumet përkatës.

E pyetur nëse ka refuzuar ndonjë bashkëpunim Fifi jo dhe se në fakt atë e kanë refuzuar.

“Ledri dhe Capital T më kanë refuzuar.Këto kohët e fundit.Nëse do kthehen për një bashkëpunim varet se me çfarë oferte do të vijnë”,tha ajo.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top