SHOWBIZ

Ledri dhe Majk së shpejti me një bashkëpunim?

Ledri Vula dhe Majk po sjellin bashkëpunimin e tyre,dy artistët publikuan në “Instagram” foto të tyren, krahas së cilës zbuluan dhe titullin e këngës: “Marr” dhe të gjithë mezi po presim që të dëgjojmë.

E teksa bashkëpunimet e para u publikuan dhe shkaktuan goxha impakt, kënga me Majk ende nuk u publikua dhe nga artistët nuk kishte asnjë lajmërim. Madje, Ledri tha në intervistë se kënga kishte përfunduar dhe duhej të realizonin vetëm klipin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top