SHOWBIZ

Ledri Vula blen vilën e re në zonën turistike të Kosovës.

Ledri Vula dhe familja e tij kanë blerë një vilë të re. Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në InstaStory, ku ka treguar se i është bashkuar artistëve të tjerë me një shtëpi të blerë në Novobërdë.

“Krejt komshinjtë i kisha miq”, ka shkruar Ledri krahas fotos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top