SHOWBIZ

Ledri Vula përfundon në spital, Sara i qëndron pranë

Ledri dhe Sara janë një ndër çiftet më të dashura të showbizit shqiptar. Ata shihen kudo bashkë mirëpo një postim i Sarës ka shqetësuar së fundmi ndjekësit e dyshes.

Ajo ka publikuar një story, ku duket krahu i Ledrit teksa po merr një serum. Çfarë i ka ndodhur reperit?

Sara nuk ka dhënë asnjë detaj thjesht ka shkruar: “Duke u bërë më mirë.” Ajo është aty, pranë Ledrit, duke i mbajtur dorën edhe në këto situata jo të lehta.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top