SHOWBIZ

Lirjon Zenelaj publikon projektin e ri.

Këngëtari Lirjon Zenelaj që njihet për zërin e tij të mrekullueshëm dy ditë më parë ka publikuar projektin e tij më të ri që titullohet “Betohem”,që është kënduar mjaftë mirë dhe do të dëgjohet shumë nga publiku.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top