SHOWBIZ

Lok Komoni së shpejti me këngë të re.

Lok Komoni një emër shum i dëgjuar në estraden ton qe njifet për zërin e tijë të mrekullueshëm së shpejti. Pas shumë bashkëpunimeve me artista të njohur pë Publikun si Dani, Sinan Vllasaliu etj.

Ai gjatë kësaj jave pritet të publikoj një këngë të re Solo me titullin ” Sillu Pshtillu ” por jo vetëm kaq pritet Lok Komoni me sa duket ka dhe një këngë tjetër ne punim por qe titulli saj nuk dihet akom ndërsa një pjesë të shkurt të këngë sillu pshtillu mund ta nëdegjoni në videon më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top