SHOWBIZ

Loredana, Hana dhe Mozzik festojnë bashkë Shën Valentinin.

Mozzik dhe Loredana janë dyshja më e komentuar e momentit për shkak se përfliten ende për ribashkimin e tyre. Reperi e ka mohuar që kjo të jetë e vërtetë, ama faktet tregojnë të kundërtën.

Duke qenë se jemi në prag Shën Valentini ne kemi nisur të dyshojmë se dyshja kanë udhëtuar bashkë drejt Milanos për të festuar ditën e dashurisë larg gjithë njerëzve dhe syve kureshtarë. Dhe në fakt kështu ka ndodhur!

Loredana, Mozzik dhe Hana po e presin këtë ditë së bashku dhe dhuratat kanë nisur.

Në llogarinë e Hanës në Instagram, çifti ka publikuar një foto të vogëlushes me një buqetë me trëdafila të kuq në dorë (që me siguri Mozzik ia ka dhuruar Loredanës).

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top