SHOWBIZ

Loredana i bën vetës dhuratë luksoze.

Loredana është një nga nga reperet më të suksesshme të momentit.Ajo padyshim që është një ndër reperet, arti i së cilës i sjell fitime marramendëse.

Së fundmi, përmes një postimi në Instagram, Loredana tregoi dhuratën që ka bërë vetes dhe është një makinë super-luksoze e markës “Cadillac”. Reperja ka ndarë po ashtu dhe disa foto të tjera, nëpërmjet të cilave tregoi se si duket nga brenda makina, ku shihej e ulur Hana e vogël.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top