SHOWBIZ

Loredana i përgjigjet ndjekësit “Jam zhveshur për Mozzikun”.

Para dy ditësh çifti i famshëm ndanë për herë të parë pas kaq shumë kohësh një foto të përbashkët dhe kanë zbuluar surprizën e madhe për fansat. Në imazhet e publikuara Loredana shfaqet shumë sensuale, teksa pozon “topless” para Mozzik. Albumi i ri i dyshes mban titullin “No rich parents” dhe të dy kanë ndarë kopertinën e tij në Instagram.

Në këtë postim, vihet re se një prej ndjekësve të Loredanës i ka shkruar në koment “Asnjëherë nuk jam zhveshur për klikime”, duke iu referuar kështu një prej këngëve të saj.

Nga ana tjetër reperja nga Ferizaj i ka mbyllur gojën ndjekësit duke shkruar: “Jam zhveshur për Mozzikun, bukurosh”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top