SHOWBIZ

Loredana me deklaratë të fortë dashurie për Mozzik.

 Për një kohë të gjatë ata qëndruan të ndarë nga njëri-tjetri, por fatmirësisht para disa muajsh gjetën rrugën e ribashkimit.

Sot ata janë të lumtur bashkë me vogëlushen e tyre Hanën si familje. Megjithatë nuk ndodh shpesh që çifti të bëjnë deklaratë të forta dashurie për njëri-tjetrin, ndaj deklarata e fundit e Loredanës për Mozzik ka “çmendur” të gjithë fansat.

Reperja ka ndarë në Instagram një foto të saj veshur me bikini dhe përkrah saj ka shkruar:

Gruaja e Mozzik”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top