SHOWBIZ

Loredana merr çmimin e rëndësishëm në “MTV EMA”

Loredana shënon një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo ka fituar së fundmi çmimin “Best Swiss Act” në “MTV EMA”.

Lajmi është bërë i ditur edhe në faqen zyrtare të kompeticionit në Twitter.

Loredana njihet për jetën e saj luksoze dhe karrierën mjaft të suksesshme si repere.

Kështu ndjekësit e pyetën Loredanën me heret se sa është vlera e bizhuterive dhe së fundmi dhëmbëve të saj të diamantit, që iu tregoi fansave më herët.

Sa kushtojnë bizhuteritë e saj? E gjeni dot? 300 mijë dollarë thotë reperja e njohur dhe e suksesshme, Loredana, ndërsa për dhëmbët e saj prej diamanti ajo tregoi se vlejnë 10 mijë dollarë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top