SHOWBIZ

Luana Vjollca bashkon forcat me artistin ndërkombëtar!

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ajo ka bërë me dije se ka gati projektin e radhës muzikor.

E gjeni dot me kë?

Luana ka vendosur që të bashkojë forcat me artistin e njohur botëror, Rayvannay. “Pele pele” quhet kënga që do të publikohet këtë të premte në orën 18:00.

“Takohem këtë të premte, ‘Pele pele”, thuhet në njoftimin që kanë lancuar dy artistët.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top