SHOWBIZ

Luana Vjollca bëhët brune dhe duket mjaftë tërheqëse.

Këngëtarja dhe prezentuesja e njohur Luana Vjollca  është shndërruar në një brune të theksuar, duke i lyer flokët e saj në ngjyrën gështenjë të errët.

Luana publikoi disa fotografi me dukjen e re në rrjetin social Instagram, ku shfaqej mjaft tërheqëse me një fustan të shkurtër të zi.

“Kush je ti? Çfarë I ke bërë Luanës”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top