SHOWBIZ

Luana Vjollca bëhet pjesë e markës së famshme!

Luana Vjollca është bërë pjesë e familjes së markës së famshme “Philipp Plein” dhe këtë e bëri të ditur nëpërmjet disa imazheve të publikuara në rrjetet e saj sociale.

E rrethuar nga një grup djemsh të veshur me kostume ajo modelon duke ekspozuar veshjet e ndryshme të markës luksoze, pamje të cilat i ka ndarë dhe gjigandi i modës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top