SHOWBIZ

Luana Vjollca do të ju jap mundësinë tre fansave që ta takojnë atë në ditëlindjen e saj.

Prezentuesja dhe këngëtarja e njohur,Luana Vjollca,ka shënuar së fundmi një tjetër sukses.

Ajo ka arritur shifrën e dy milionë ndjekësve në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Për këtë rast,ajo vendosi të festojë me një fotografi atraktive të publikuar për fansat e saj, ku shfaqej e gëzuar pas marrjes së lajmit që ka arritur dy milionë ndjekës.

Dhe për të shpërblyer ndjekësit për besimin e treguar, Luana ka vendosur të realizojë një lojë shpërblyese për ta, ku tre fituesit e përzgjedhur do të kenë mundësinë që të festojnë ditëlindjen bashkë me të.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top