SHOWBIZ

Lule Mustafa dhe Albrim Llapqeva arrijnë afro 1 milion klikime.

Rreth dy muaj më parë këngëtarja e njohur Lule Mustafa në bashkëpunim me këngëtarin Albrim Llapqeva kanë sjellur projektin e tyre “Potpuri 2021” që për kohë të shkurtër ka arritur afro 1 milionë klikime.

Kënga është e zhanrit popullorë dhe klipi i tyre është punuar nga kompania Baresha Music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top