SHOWBIZ

Luljeta Shala arrin mbi 1 milion klikime në projektin e fundit.

Këngëtarja Luljeta Shala në bashkëpunim me këngëtarin Emin Aliu së fundmi kanë publikuar këngën e tyre që titullohet “Reja e Pasanikut” dhe që për një kohë të shkurtër ka arritur mbi 1 milion klikime.

Klipi i këngës është punuar nga Baresha Music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top