SHOWBIZ

Luljeta Shala nesër publikon projektin e ri.

Luljeta Shala një zë shumë i dashur për publikun tonë pritet të publikoj nesër një këngë të re.

Kënga titullohet “Nanë e dytë moj Gjyshja jeme” dhe pritet të publikohet Nesër në Ora: 18:00 disa skena nga klipi mundë ti shihni më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top