SHOWBIZ

Luljeta Shala sjellë projektin e saj më të ri.

Ashtu siç kishte paralajmëruar gjatë ditës së djeshme këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Luljeta Shala ka sjellur projektin e saj më të ri që titullohet “Lule për merak”,kënga është pritur mjaftë mirë dhe ka pasur komente pozitive nga miq,kolegë e ndjekës.

Teksti është shkruar nga Sami Aliu,muzika dhe orkestrimi nga Studio Xheni për videoklipin është përkujdesur MProduction dhe publikuesi Baresha Network.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top