SHOWBIZ

Madonna blen shtëpinë 20 milion dollarëshe të The Weeknd.

Këngëtarja e famshme Madonna ka shpenzuar rreth 20 milion dollarë për të blerë shtëpinë e këngëtarit të njohur The Weeknd në Los Angeles.

Prona gjendet në “Hidden Hills” të Santa Monicas dhe përfshin 9 dhoma gjumi dhe mbizotëron ngjyra e bardhë. Më poshtë mund të shikoni pamjet e shtëpisë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top