SHOWBIZ

Madonna feston 62 vjetorin me fëmijët e saj,të dashurin 25 vjeçarë,dhe me një pjatë me Marihuanë.

Madonna festoi ditëlindjen e 62-të me më të dashurit e saj.

Legjenda e popit, e cila zbuloi në prill se ajo kishte testuar pozitive për antitrupat Coronavirus, festoi  ditëlindjen e 62-të me familjen e saj dhe të dashurin e përfolur 25 vjeçarin, Ahlamalik Williams në Xhamajka.

Gjatë fundjavës, nëna e gjashtë fëmijëve ndau një pjesë të vogël të festës, nëpërmjet disa fotografive.

Veshur me një fustan me lule, në një foto ajo shihej e ulur në një karrige prej kadifeje të kuqe me një tabaka të mbuluar me letra dhe grimca të marihuanës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top