SHOWBIZ

Mahmut Ferati po vjen me një këngë dhe bashkpunim të ri.

Mahmut Ferati një ndër ikonat e muzikës shqipe së fundmi ka publikuar një seri këngësh në kanalin e tijë ne YouTube nga Arkivat e Vjetra, po ashtu nuk kan munguar edhe këngë të reja.

Një ndër këngët e reja që së fundmi ka bërë bujë ishte ” Lamtumirë Gurbet ” e cila ka arritur 580.000 klikime.

Por gjithashtu nesër i nderuari Mahmut Ferati pritë të publikoj një këngë të re të titulluar “Vetullzeza”.

Kjo këngë vjen në bashkpunim me një artist të ri i quajtur Sinkoppa kjo këngë vjen me një përzierje të zhanrit, Popullore edhe HIPHOP.

Një pjesë të kënges mundë ta ndëgjoni në videon më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top