SHOWBIZ

Mahmut Ferati publikon projektin e radhës.

Njëri ndër këngëtarët më të preferuar të muzikës popullore shqipe që gjithmonë tregohet mjaftë i suksesshëm,Mahmut Ferati gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e tij më të ri kushtuar dëshmorit Nazmi Osmani me një interpretim të mrekullueshëm.

Videoklipi është i përgatitur deri në detaje nga Studio Tima,teksti është shkruar nga M.Mezini,për muziken është përkujdesur L.Sadiku&M.Ferati dhe orkestrimin Al-Sound.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top