SHOWBIZ

Mahmut Ferati publikon projektin e ri në bashkëpunim me Milazim Mezinin.

Këngëtar i njohur dhe një ndër ikonat e muzikës shqipe Mahmut Ferati rreth dy ditë parë ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim më këngëtarin Milazim Mezini që titullohet “Boll e mirë del në baqe” kënga është e zhanrit popullore.

Ashtu si të gjitha projektet e tij edhe ky projekt ka rezultuar mjaft i suksesshëm dhe shumë i pëlqyer ku ka marrë mjaftë komente pozitive nga miq,ndjekës e kolegë.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shpresojmë të ju pëlqej dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top