SHOWBIZ

Mahmut Ferati sjellë projektin e tij më të ri.

Një ndër ikonat e muzikës shqipe Mahmut Ferati ditën e sotme ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “O sa male dete”,një këngë që do të jetë një hit i vërtetë dhe shumë i pëlqyer nga publiku.

Kënga është përgatitur gjatë xhirimeve të vitit 2021,teksti është punuar nga Fatmir Muja,Orkestrimi nga Nexhat Mujovi (Virusi) dhe është publikuar nga kanali zyrtar i Bareshës.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë shpresojë të ju pëlqej,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top