SHOWBIZ

“Make a pose” e Don Xhonit shkon deri tek ylli i futbollit në Brazil!

Freestyle “Make a pose” është bërë mjaft virale në rrjet duke thyer kështu kufijtë.

Në TikTok u krijua një trend me këtë “freestyle”, ku persona të ndryshëm anë ë kënd botës publikonin video ku hapnin sfida me kërcimin e Don Xhonit.

Së fundmi, reperi ka rrëmbyer dhe vëmendjen e futbollistit të madh brazilian, Douglas Costa. Ky i fundit ka publikuar një video teksa e ndjek nga televizioni Don Xhonin duke performuar “Make a pose”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top