SHOWBIZ

Mamaja e Ledrit na gëzoi të gjithëve para kohe me këtë postim!

Pasi Sara Hoxha postoi foto nga spitali në Gjermani të gjithë fansat po presin që vajza e saj dhe e Ledrit të vijë në jetë në çdo moment.

E duke qenë në pritje të lajmit të madh të gjithë menduan se ata janë bërë prindër dhe shkak u bë pikërisht një foto e postuar nga mamaja e reperit, Xheraldina.

Ajo është bërë teze dhe gëzimin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram, të cilët sapo kanë parë foton kanë menduar se ajo është bërë gjyshe.

Në foto shumë fansa kanë komentuar se për një moment janë ngatërruar duke menduar se Ledri dhe Sara janë bërë prindër,mes tyre ka qenë edhe moderatorja Albana Osmani, që i ka shkruar duke i uruar jetë e shëndet, por më pas Xheraldina e ka sqaruar se si qëndron puna.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top