Sport

​Marash Kumbulla valëvitë flamurin kuq e zi në stadium

Futbollisti shqiptar Marash Kumbulla, pjesë e skuadrës së Romës ka valëvitur flamurin kuq e zi në stadium me krenari.

Ai qëndroi në bankën e rezervistëve gjatë gjithë 90 minutave të finales ndërmjet Romës dhe Feynoordit në Ligën e Konferencës të cilën skuadra e tij e fitoi me rezultat minimal 1-0 me golin e realizuar nga Zaniolo, transmeton KosovaPress.

Në fund të ndeshjes, Kumbulla iu bashkua shokëve të skuadrës në festë dhe ai u përkujdes që të festonte duke e valëvitur flamurin kuqezi në fushë para mijëra tifozëve italian dhe holandez.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top