SHOWBIZ

Marina Vjollca shpenzon shumë të madhe për një paraqitje.

Marina Vjollca është njëra ndër prezantueset shqiptare që pëlqehet në masë të madhe për paraqitjet televizive.

Në disa fotografi të publikuara në Instagram ditën e djeshme Marina ka marrë vëmendjen e fansave.

Për t’u dukur kaq bukur, sigurisht, Marina ka shpenzuar një shumë të majme në marka të njohura.

Shqipe.Closet në një përshkrim ka grumbulluar shpenzimet e saj, që të gjitha së bashku arrijnë shumën prej 3.094 euro.

Çmimin më të lartë kësaj radhe e mban paruka me 1.370 euro, kurse më e ulta I përket bluzës dhe mini-fundit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top