SHOWBIZ

Mbi 1 milionë klikime kënga “Reja e Pasanikut” nga Luljeta Shala dhe Emin Aliu.

Këngëtarja Luljeta Shala në bashkëpunim me këngëtarin Emin Aliu së fundmi kanë publikuar këngën e tyre që titullohet “Reja e Pasanikut” dhe që për një kohë të shkurtër ka arritur mbi 1 milion klikime.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top