SHOWBIZ

“Më mirë bëj pushime sesa blej klikime”, kë po ironizon Enca

Edhe pse një nga këngëtaret me të pëlqyera, Enca nuk ka sjellë ndonjë projekt muzikor këtë sezon veror. Ajo ka zgjedhur të shijojë pushimet dhe së fundmi ndodhet në ishullin e famshëm Mykonos. Enca ka marrë kohë të bëjë një Q&A në Instagram dhe një nga pyetjet ishte se pse ajo nuk blen klikime dhe se mos ka frikën se mos ja bllokojnë.

Enca nuk ja ka përtuar përgjigjen duke e u shprehur se më mirë i harxhon lekët për pushime sesa blerje klikimesh.

“Nuk po them që cdo këngë me 1 milionë shikime në ditë është ‘fake’ por po them që 90 përqind e tyre janë… Më mirë i harxhoj paret për pushime e biznese të reja sesa për ‘fake views’ për ne kënaq egon”- u shpreh këngëtarja.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top