SHOWBIZ

“Më vrave”,kënga më e re nga Kushtrim Kelani.

Kushtrim Kelani këngëtari i cili po arrin suksese të mëdha me projektet e tij të shumta disa ditë më parë ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Më vrave”.

Poashtu ai ka një seri këngësh të publikuara më parë të zhanrit baladë ku ka marrë pëlqimin e gjith vendit dhe po vazhdon të jetë një ndër zërat më të preferuar të publikut.

Projektet e shumta të tij publikohen nga kanali zyrtar i Baresha Network.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top