SHOWBIZ

Melinda Ademi surprizohet në mënyrën më të bukur për ditëlindje.

Melinda Ademi festoi ditën e djeshme 25-vjetorin e lindjes. Urimet për të nuk kanë munguar nga fansat, miqtë e njerëzit e saj më të afërt. Mirëpo në mbrëmje, Melinda ka marrë surprizën më të bukur nga motra e disa mikesha të saj

Reperja ka treguar se ato i kanë dhuruar buqeta me trëndafila, ëmbëlsira dhe diçka nga marka e njohur ‘Valentino’ të cilën ajo nuk ka dashur ta zbulojë. Melinda është shprehur mjaft e surprizuar nga dhuratat e shumta dhe ka treguar se kjo ka qenë ditëlindja më e veçantë për të.

“Wow! faleminderit shum motra ime e mrekullueshme dhe miqtë e mi që më bëtë ditëlindjen e këtij viti kaq speciale” , ka shkruar Melinda.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top