SHOWBIZ

Melinda i kthen “diss-in” Taynës në projektin e ri muzikor.

Nora, Melinda dhe Gjiko bashkuan forcat dhe sollën këngën e tyre më të re, të titulluar “Ay Caramba”. Ky projekt ka shkaktuar një “furtunë” me komente.

Ajo që u vu më shumë re ishin fjalët e Melindës në këngë,që ndjekësit janë të bindur se janë drejtpërdrejt një “diss” për reperen Tayna.

“ughh qfar diss Taynes.Tayna : ki menu qe ki b** mu shty me mu po ki harru qe i ki silikon…Melinda : kush osht tu rrejt qe i kom silikon kush po gjelozon le tma teston le tma kafshon”, është një nga komentet që fansat kanë bërë për këngën, mendim që i bashkohen shumë të tjerë. 

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim se kush do të jetë “dissi” i rradhës, pasi duke njohur natyrën e Taynës, nuk ka për ta lënë me kaq

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top