SHOWBIZ

Mentor Qeriqi sjellë projektin e tij më të ri.

Ditën e djeshme këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer Mentor Qeriqi ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Më fal” dhe vjen i finalizuar me videoklip deri në detaje,kjo këngë është pritur mirë nga publiku, ka marrë urime të shumta dhe komente pozitive.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top