SHOWBIZ

Merita Gashi & Nazmije Prokshi & Drandofile Rama sjellin këngën e re.

Këngëtaret e njohura të muzikes popullore shqipe kanë bashkuar forcat dhe kanë sjellur projektin e tyre më të ri që titullohet “Këngë dasmash”,dhe padyshim do të jetë mjaftë i pëlqyer nga publiku.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni Donjeta,orkestrimi nga Vedat Lushtaku,këngët origjinale 1 dhe 2 janë të kënduara nga këngëtari i njohur Daim Lala.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top