SHOWBIZ

Merita Latifi publikon projektin e saj të ri.

Zëri i saj mahnitës rrëmben zemrat e gjithë publikut,këngëtarja Merita Latifi rreth dy ditë më parë ka publikuar hitin e radhës që titullohet,“S’po mundem” me një tekst të mrekullueshëm.

Kënga u prit mjaftë mirë nga familjar,miq e kolegë të këngëtares dhe u pëlqye tej mase nga publiku si qdo projekt tjetër i Merites.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top