SHOWBIZ

Merita Latifi publikon projektin e saj të ri.

Zë i njohur dhe mjaftë i pëlqyer në vendin tonë,këngëtarja e njohur Merita Latifi përmes fotove në rrjetin social Instagram disa ditë më parë kishte paralajmëruar që së shpejti do të sjell diçka të re.

Gjatë ditës së djeshme ajo ka publikuar projektin e saj të ri të titulluar “Dashuria”,kjo këngë është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë urime të shumta edhe nga kolegët e saj .

Kënga origjinale është e kënduar nga Flori Mumajesi,orkestrimi nga Ermal Krasniqi,video Mproduction dhe është publikuar nga kanali zyrtar i Baresha Music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top