SHOWBIZ

Merita Latifi së shpejti me një projekt të ri muzikorë.

Këngëtarja e njohur Merita Latifi rreth një vit më parë publikoi coverin e saj të titulluar “Qa me bo” qe bëri bujë të madhe dhe u pëlqye mjaftë shumë nga publiku ku arriti mbi 10 milionë klikime.

Por siq duket ajo nuk ka të ndalur dhe se shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram dhe në krahas njerës foto ka shkruar “Kujt ja ke dhanë at dashni” që padyshim është një pjesë e projektit të ardhshëm të këngëtares.

Projekti i ri i këngëtares do të publikohet në kanalin e saj zyrtar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top